blank Marketing New Layer مارکتـینگــ

دسته بندی مارکتینگ

سایت و سئو - Site and SEO

راه اندازی سایت، یک ضرورت

امروزه با توجه به فراگیری بستر اینترنت، شناخت فضای مجازی و صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه ها، کسب و کارهای خرد و کلان، برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به وب سایت دارند یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی پویا را ایفا کند. با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را بدون هیچ مرز و محدودیتی به بازدید کنندگان خود معرفی کنید. مشخصاً، طراحی یک وبسایت حرفه ای برای پیشی گرفتن از رقبایان یک مزیت بارز خواهد بود. با طراحی درست سایت می توانید بازاریابی خود را گسترش داده و میزان درآمد خود را ارتقاء دهید.

مدیریت شبکه های اجتماعی - social network management

حضور فعال و صحیح در رسانه های اجتماعی در رونق کسب و کار و معرفی برند شما نقش بسیار مؤثری داشته و نتایج مثبتی در زمینه بازاریابی به دنبال خواهد داشت. فعالیت در شبکه های اجتماعی به معنای جذب مشتریان بالقوه و مخاطبان بیشتر است. اما این حضور نیازمند مدیریت و برنامه ریزی جهت بهینه سازی فعالیت های بازاریابی است. اهمیت این موضوع به حدی است که شرکت های بزرگ، برای مدیریت فعالیت های شبکه های اجتماعی از گروه های های مجزا و متخصص استفاده می‌کنند. دپارتمان مارکتینگ استودیو تولید محتوا آکو، با تیم متخصص، دانش و ابزارهای لازم جهت به روز نگه داشتن شبکه های اجتماعی به نحوی کاملاً تخصصی به مدیریت این رسانه‌ها می‌پردازند. مدیریت شبکه‌های اجتماعی به گسترش ارتباطات نیز کمک می کند. آنچه در تیم مدیریت شبکه های اجتماعی صورت می گیرد، شامل فعالیت هایی از قبیل: پاسخگویی به پرسش های کاربران، آماده سازی پست ها و مدیریت زمان بندی جهت انتشار پست ها، دریافت و دسته بندی اطلاعات مورد نیاز برای کاربران و مشتریان و … می باشد.

طراحی کمپین های تبلیغاتی - advertising campaign design

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

میخواهید یک پروژه شروع کنید؟

همین حالا با پشتیبانی سایت آکو تماس بگیرید.